Proljetna pričaonica i radionica

30.04

Međunarodni dan dječje knjige svake godine se obilježava 2. travnja na rođendan Hansa Christiana Andersena, kako bi se istakla važnost dječje knjige i potakla ljubav prema čitanju, a to je ujedno i prilika da se obilježi 10. rođendan nacionalne kampanje za poticanje čitanja naglas djeci „Čitaj mi“. Ususret nadolazećem Međunarodnom danu dječje knjige Gradska knjižnica Sveti Ivan Zelina organizirat će od četvrtka 30. ožujka do subote 1. travnja događanja s ciljem promoviranja knjige i čitanja za naše najmlađe. Obilježavanje počinjemo u četvrtak 30. ožujka u 17:30 sati pričaonicom i radionicom u knjižnici koja će biti u znaku proljeća i nadolazećih uskršnjih blagdana. Radionica je namijenjena djeci od 3 do 7 godina. U petak 31. ožujka u goste nam dolazi Udruga za promicanje kulture Kozlići s kamišibaj kazalištem. Program je namijenjen predškolcima dječjeg vrtića „Proljeće“. U subotu 1. travnja u 10.30 sati gostuje nam Brigaš, Trebaš, Mirko Bjesomirko, Gospodin Iz i Gospođica Po u interaktivnoj predstavi Vježbaonica sreće. Našim malim najčitateljima bit će dodijeljeni prigodni pokloni. Organizirat ćemo i prigodnu razmjenu slikovnica, naši mali posjetitelji moći će razmijeniti svoje slikovnice ili jednostavno uzeti slikovnicu koja im se sviđa. Događanje će se održati u Gradskoj vijećnici, ulaz je besplatan.
Program je sufinanciran sredstvima Ministarstva kulture i medija i Grada Sveti Ivan Zelina.
Demo

Telefon: +385 1 2061 064 | E-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. | Radno vrijeme Pon-Sri-Pet 7:30 - 15:30, Uto-Čet 12:00 - 19:00, Subota (neparni datumi) 8:00 - 12:00