Epidemiološke mjere od 16.11.2021.

Poštovani korisnici,

u skladu s odlukom Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske od 16. studenoga 2021. godine ulazak u javne prostore, a time i u KNJIŽNICU moguć je osobama uz predočenje valjane i  važeće EU Covid potvrde ili drugog odgovarajućeg dokaza (potvrda liječnika primarne zdravstvene zaštite, potvrda o negativnom rezultatu testiranja u ovlaštenim ustanovama i laboratorijima).

Korisnici koji nisu u mogućnosti predočiti valjanu i važeću potvrdu ili odgovarajući dokaz, neće moći ući u prostor knjižnice, te će za njih biti omogućen povrat i posudba na ulazu u knjižnicu.

U Dječji odjel odrasli u pratnji djece do 16 godina moraju imati EU Covid potvrdu.

Podsjećamo vas da se i dalje služite našim katalogom, a knjige se mogu naručiti i produžiti  putem telefona 01/2061 064 ili putem maila Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Molimo vas da poštujete dosadašnje mjere o broju osoba u knjižnici, održavanje potrebnog razmaka, dezinficiranje ruku i pravilno korištenje zaštitne maske.

Svim korisnicima želimo osigurati pristup građi i uslugama stoga vas molimo da se pridržavate navedenih uputa.

Hvala na razumijevanju!

Demo

Telefon: +385 1 2061 064 | Fax: +385 1 2059 222 | E-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. | Radno vrijeme Pon-Pet  7:30 - 19:00, Subota  8:00 - 12:00 (neparni datumi u mjesecu)